P.P.H.U. TECHMONT

47-303 Krapkowice, ul. 3-go Maja 39B
tel. 77 40 79 300, fax. 77 40 79 301

P.P.H.U. TECHMONT działa od 2001 roku na rynku transportu materiałów sypkich

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dynamicznemu rozwojowi staliśmy się firmą znaczącą i liczącą na terenie całego kraju. Stawiamy na jakość, fachową obsługę i szybkość w działaniu. Sprawdzamy się zarówno w dużych inwestycjach jak i w małych dostawach. W krótkim czasie realizujemy także zamówienia nietypowe.Na podstawie naszych doświadczeń w różnych sektorach przemysłu staramy się optymalnie rozwiązywać Państwa problemy i zapytania. Projektujemy i produkujemy kompletne urządzenia według indywidualnych wymogów klienta.

Systematycznie poszerzamy naszą ofertę handlową, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

12. Międzynarodowe targi SYMAS®, Kraków 14-15.10.2019
Powiększenie

12. Międzynarodowe targi SYMAS®

W dniach 14-15 października w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS®.

Podczas trwania tego wydarzenia poruszone zostały najważniejsze zagadnienia związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo.
 
Szczegóły >>>

Działania innowacyjne
Powiększenie

Efekty realizowanych działań innowacyjnych

Starając się stale dostosowywać do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych, prowadzimy działania mające na celu ulepszać Nasze dotychczasowe produkty.
 
W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z ofertą zgarniaczy, które przystosowano do pracy w strefie EX 21.

Szczegóły >>> 


Pozostałe aktualności >